Doprava a platba

Jelikož je pro nás důležité, aby cena za poštovné a balné byla co nejnižší, nabízeme vám několik variant doručení zboží dle jeho typu a množství ks

U "Přání na přání" požadujeme platbu předem, eShop pak automaticky nabízí jen tuto variantu platby!

Termíny dodání Česká pošta v rámci ČR:

Objednávky přes Českou poštu odesíláme co nejdříve, většinou do 24 hodin (v pracovní dny). Česká pošta listovní zásilku Ekonomicky doručí obvykle do 2-5 pracovních dnů, ale i 14 dnů.

Pohyb své zásilky můžete sledovat na internetu ve Sledování zásilky, nebo prostřednictvím mobilní aplikace Pošta Online. Ta je k dispozici pro zařízení s operačním systémem Android i iOS. 

 • Nebudete-li zastiženi, bude na poště zásilka standardně uložena 15 dní.
 • Můžete zažádat o opakované doručení uložené zásilky běžnou doručovací pochůzkou. 

Termíny dodání PPL v rámci ČR:

Objednáte-li zboží přes přepravní společnost PPL (na dobírku / nebo platbu uhradíte) do 7:00 hod., zboží většinou ještě ten den (pracovní den) odesíláme a PPL doručí následující pracovní den. Doručení zásilky se může zpozdit z důvodu probíhajících akcí jako Black Friday a Vánoce a to o jeden až dva dny!

Termíny dodání Zásilkovna v rámci ČR:

Objednáte-li zboží přes Zásilkovna (na dobírku / nebo platbu uhradíte) do 10:00 hod., zboží ještě ten den (pracovní den) odesíláme. Zásilkovna doručí obvykle do 1-2 pracovních dnů. Platbu můžete uhradit kartou přímo na výdejním místě. 

Přání zasílané jako Doporučené psaníČeská pošta - Listovní zásilka v rámci ČR:

Platba předem:

Doporučené psaní ...... 95 Kč

Celková částka bude uhrazena bankovním převodem. Zboží bude následně zasláno doporučeně na uvedenou adresu zákazníka prostřednictvím České pošty. Zásilka bude zabalena v poštovní kartonové krabici. ČP neposílá informace o pohybu zásilky e-mailem ani SMS. Zásilka větších rozměrů je automaticky změněna na Balík s dobírkou (ČP informuje o termínu dodání).

Doporučené psaní (bublinková obálka) ...... 75 Kč 

Celková částka bude uhrazena bankovním převodem. Zboží bude následně zasláno doporučeně na uvedenou adresu zákazníka prostřednictvím České pošty. Přání bude zabaleno v bublinkové obálce! Z důvodu možného poškození doporučejeme si takto zaslat pouze 1-3 kusy přání nebo dle typu přáníčka. Systém automaticky vyhodnotí, zda je možné zboží v bublinkové obálce odeslat. ČP neposílá informace o pohybu zásilky e-mailem ani SMS. 

Dobírka:

Doporučené psaní ekonomické ....... 130 Kč

Zboží bude zasláno doporučeně ekonomicky na uvedenou adresu zákazníka prostřednictvím České pošty. Zásilka bude zabalena v poštovní kartonové krabici. ČP neposílá informace o pohybu zásilky e-mailem ani SMS.  Zásilka větších rozměrů je automaticky změněna na Balík s dobírkou (ČP informuje o termínu dodání). Pokud objednáváte "Přání na přání", požadujeme platbu převodem - eShop automaticky nabízí jen tuto vriantu platby!

Doporučené psaní ekonomické (bublinková obálka) ...... 110 Kč 

Zboží bude zasláno doporučeně ekonomicky na uvedenou adresu zákazníka prostřednictvím České pošty. Zboží bude následně zasláno doporučeně na uvedenou adresu zákazníka prostřednictvím České pošty. Přání bude zabaleno v bublinkové obálce! Z důvodu možného poškození doporučejeme si takto zaslat pouze 1-3 kusy přání. Systém automaticky vyhodnotí, zda je možné zboží v bublinkové obálce odeslat. ČP neposílá informace o pohybu zásilky e-mailem ani SMS. Pokud objednáváte "Přání na přání", požadujeme platbu převodem - eShop automaticky nabízí jen tuto vriantu platby!

Přání zasílané jako Doporučené balíček 

PPL v rámci ČR:

Firemní / soukromý balík ................. 190 Kč

Celková částka bude uhrazena bankovním převodem. Zboží bude následně zákazníkovi zasláno prostřednictvím služby PPL. Zásilka bude zabalena v kartonové krabici. Pokud objednáváte "Přání na přání", požadujeme platbu převodem - eShop automaticky nabízí jen tuto vriantu platby!

Firemní / soukromý balík - dobírka ..... 225 Kč

Zboží bude zákazníkovi zasláno na dobírku prostřednictvím služby PPL. Zásilka bude zabalena v kartonové krabici.

 • Doručení následující pracovní den v rozmezí 8:00 – 18:00 hod.
  (Pokud chcete obrdržet zboží následující den, objednávejte do 7:00 hod.)
 • Možnost doručení i sobotu
 • Možnost změnit adresu a den dodání dle instrukcí zaslané společností PPL e-mailem.
 • Doručení zásilky se může zpozdit z důvodu probíhajících akcí jako Black Friday a Vánoce a to o jeden až dva dny!
 • Platba platební kartou nebo v hotovosti
 • Sledování pohybu zásilek prostřednictvím systému www.ppl.cz

Zásilkovna v rámci ČR (pro SK + 35 Kč):

Zásilka na výdejní místo ................. 80 Kč

Celková částka bude uhrazena bankovním převodem. Zboží bude následně zákazníkovi zasláno prostřednictvím služby Zásilkovna do vybraného výdejního místa. Zásilka bude standardně uložena 7 dní (lze u Zásilkovna prodloužit až na 21 dní). Zásilka bude zabalena v kartonové krabici. Pokud objednáváte "Přání na přání", požadujeme platbu převodem - eShop automaticky nabízí jen tuto vriantu platby!

Zásilka na výdejní místo - dobírka ..... 115 Kč

Zboží bude zákazníkovi zasláno na dobírku prostřednictvím služby Zásilkovna do vybraného výdejního místa. Zásilka bude standardně uložena 7 dní (lze u Zásilkovna prodloužit až na 21 dní). Zásilka bude zabalena v kartonové krabici. Platbu můžete uhradit kartou přímo na výdejním místě.

 • Sledování pohybu zásilek prostřednictvím webových stránek Zásilkovna.cz nebo mobilní aplikace. 
 • Objednáte-li zboží přes Zásilkovna (na dobírku / nebo platbu uhradíte) do 8:00 hod., zboží ještě ten den (pracovní den) odesíláme. Zásilkovna doručí obvykle do 1-2 pracovních dnů.
 • Umožňuje-li to výdejní místo, platbu můžete uhradit platební kartou.

Zásilka domů ................. 115 Kč

Zásilka domů - dobírka ................. 140 Kč

Osobní odběr:

Platba převodem/Platba při převzetí

Zboží bude vyskladněno a připraveno k osobnímu odběru na adrese: Ruční přáníčka, Kvítková 4703, 760 01 Zlín (vedle budovy hotelu Ondráš, vchod Stinex, 5. patro, dveře 505). Objednané zboží (jen u platby převodem) na žádost uložíme na vrátnici, kde si jej můžete vyzvednou ve všední den od 6:00 - 18:00 hod.

Jelikož není výroba a prodej přání hlavní činností naší firmy, prosím uveďte den a alespoň přibližnou hodinu osobního převzetí.